נעים להכיר

אנחנו נינג'ות דיגיטל שמוכנים לקחת את המותג שלך ולהעיף אותו לחלל. בעידן שבו אנו מוצפים בכמויות בלתי אפשריות של מידע, התחרות היא לא על שטחי פרסום אלא על תשומת לב.

איך? 

תוכן ייחודי, מעניין, חד ומנצח שפונה באופן מדויק לקהלי היעד שלך

דברים שאנחנו עושים                           דברים שאנחנו לא עושים

 • מסרבים לעוגה

 • מורחים את הזמן

 • מסננים

 • עובדים בשבת

 • מחכים לרגע האחרון

 • חצי עבודה 

 • עמודי פייסבוק מעולים

 • אתרי אינטרנט מרהיבים

 • סרטוני וידאו מפעימים

 • קריאטיב בלתי נשכח

 • קופירייטינג מוחץ

 • הרמות

 • ישיבות צוות עם כיבוד

 • מקסימים בעלי סמכות

דברים מדהימים שעשינו

גמד ענק בין חברים מכרים וזרים גמורים

האתגר: ליצור קהילה, לעודד נתינה, להרוויח ממתקים. 

הפיצוח: בשנת 2014, עוד לפני שלייקה נולדה, יפעת ואליה ארגנו את מיזם משלוח המנות הגדול ביותר בתולדות ישראל. מאז בכל שנה חברים, מכרים וזרים גמורים שולחים אחד לשני משלוחי מנות באמצעות קבוצת פייסבוק תומכת ואתר אינטרנט נועז. בשנה שעברה למעלה מ-3000 אנשים לקחו חלק בפעילות.

האתגר: פעילות דיגיטלית לרגל ט"ו באב שתדגיש את הרומנטיקה שיש בירושלים

הפיצוח: מפת האהבה של ירושלים. אנחנו לא שמים לב לזה אבל בכל מקום יש אהבה ואוהבים.

לכולם יש ספסל, עמוד תאורה, תחנת אוטובוס, בית קפה או גינה שמזכירים לנו סיפור אהבה.

לרגל החג ביקשנו מתושבי העיר למפות את סיפורי האהבה של העיר וקיבלנו בחזרה מבול של למעלה מ-500 סיפורים של אהבה ראשונה, אחרונה, דייטים מושלמים והצעות נישואין

האתגר: ליצור קהילה לשיחה על אחת הסדרות האהובות של דורנו.

הפתרון: פתחנו קבוצת פייסבוק ובה העלנו מדי שבוע צילום מסך מהפרק האחרון. בזכות האווירה המכילה שיצרנו בקבוצה הצלחנו להגיע לרמות גבוהות של פתיחות ושיחה. בסופו של דבר בקבוצה היו 902 חברות וחברים ששיתפו בתחושות שלהם מדי שבוע. ההצלחה שוחזרה גם בקבוצת הפייסבוק 'מקום בטוח להתאבסס על משחקי הכס' 

האתגר: לפנות לקהל צעיר ולהגביר מודעות להקרנות היומיות בסינמטק.

הפתרון: פתיחת חשבון אינסטגרם עם סרטונים ואלבומי סצינות מהסרטים היומיים בתוספת פרטים ושעת ההקרנה. הכרוניקה של הסרטים המציגים באינטרפטציה לאינסטגרם. למעלה מאלף עוקבים אורגניים ב-3 חודשים.

האתגר: לחשוף את הפעילות ביפו העתיקה בפני קהלים חדשים וצעירים.

 

הפתרון: יצירת שפה חדשה סביב הקונספט של 'זמן', כיון שיפו העתיקה נעה בזמן ייחודי.

אלו הביאו לעליית מתמדת בחשיפת התכנים של יפו בצירוף עם ביטוי גם בשטח, באירועים כמו מופעי הרוק והקרנות הסרטים בגן הפסגה.

האתגר: קהילה שנותנת מענה לצרכים הייחודיים של חולי סרטן צעירים ומקדמת מודעות לצורך בשינוי תרבות הטיפול בחולי סרטן צעירים בישראל.

הפתרון: קהילת פייסבוק תוססת שאפשר לדבר בה על הכל, להתייעץ, לפרוק, ולצחוק ביחד מהומור שחור משובח.

מי אנחנו?

אליה גרינפלד

האיש בעל אלף הרעיונות ולפחות שישה כובעים שונים. כתב ב'כאן' תאגיד השידור הישראלי, עורך ותסריטאי של התכנית 'גלילאו', זוכת פרס תכנית המגזין הטובה בישראל פעמיים ברצף, חבר בארגון 'הבריגדה התרבותית' וממארגני קמפיין נובי גוד ישראלי, איש רעים להתרועע ובעל ניסיון של 13 שנים בתקשורת, מהן 6 שנים בניהול מדיה חברתית וכתיבת תוכן. יוצא גלי צה"ל ובוגר החוג למנהל עסקים של האוניברסיטה העברית בירושלים. חובב תה.

(אוטוטו)דוקטור  יפעת מור

הישר מספסלי האקדמיה אל עולם המעשה מור היא חוקרת אינטרנט, דוקטורנטית במגמת אינטרנט וניו מדיה במחלקה לתקשורת, האוניברסיטה העברית בירושלים ומרצה במכללה האקדמית עמק יזרעאל. מור יודעת לנתח את המגמות המרכזיות של השיח הישראלי והעולמי, המחקר שלה עוסק בביטוי ודיון פוליטי בפייסבוק ובהשתתפות פוליטית וחברתית במדיה דיגיטלית. חוץ מזה היא בעלת ניסיון של 7 שנים במדיה החברתית.

הייתה שותפה בהקמת יחידת ניו-מדיה בלשכת הדובר בעיריית תל-אביב-יפו וניהלה אותה במשך שנתיים.

מיכאל נירגד גיא

קוסמונאוט קריאייטיב, ארכיטקט אסטרטגיה, וארכיבישוף אליטרציות. מאחורי נירגד-גיא 12 שנות ניסיון כעורך, תסריטאי, קריין, מפיק ואיש קריאייטיב בטלוויזיה ברדיו ובדיגיטל. (גל"צ, ערוץ 10, חינוכית 23, "אלנבי קונספטים" ועוד). בזמנו הפנוי כותב עיבודים לתזמורת ומלטף חתולי רחוב. 

ליבי שוורץ

האלופה האולימפית של היחסים הבינאישיים, אמנית החיוך הנכון. שוורץ מתגאה בניסיון של למעלה מ-13 שנים בעולם התקשורת בגופים גל"צ, מעריב, חדשות 2, 103fm, וחברת יחסי הציבור ג'ינג'ר. בתפקידה האחרון לפני שעשתה את החלטת חייה והצטרפה ללייקה, ניהלה את הנכסים הדיגיטליים של ראש עיריית תל-אביב-יפו רון חולדאי. בוגרת תואר בהצטיינות בהיסטוריה כללית ולימודים אמריקנים מאוניברסיטת תל אביב.

אז איך אנחנו יכולים לעזור?

 
 
 
 

כל הזכויות שמורות ללייקה

לייקה סיימה את פעילותה בדצמבר 2018. אנחנו, השותפים המייסדים, ממשיכים ליצור תוכן מהמם ביחד ובנפרד. מוזמנים ליצור קשר ישירות עם כל אחד ואחת מאיתנו

יפעת

yifat@laika.co.il

ליבי

libi@laika.co.il