קורסים

החיבה המתפרצת שלנו למתודולוגיות לא הותירה לנו ברירה, אנחנו עושים גם קורסים וסדנאות. החל מקורסים אקדמיים (באוניברסיטה העברית ובמכללת עמק יזרעאל) ועד סדנאות מעשיות. אנחנו מאפשרים רכישת כלים אפקטיביים ליצירת תוכן דיגיטלי מעולה. 

בדיוק כמו כריש שלא מסוגל להפסיק לנוע גם אנחנו יודעים שברגע שנפסיק להתעניין בדיגיטל נשקע. לכן אנחנו לא מפסיקים להתעניין אבל גם לעניין, לספר ולדבר על רשתות חברתיות.

הדרכות וייעוץ פרטני

החל מהעמקת ההיכרות עם כלי המדיה הדיגיטלית בכמה מפגשים לכל הצוות ועד ייעוץ אסטרטגי פרטני ומתן כלים לשיפור התוכן המיוצר בתוך הארגון, אנחנו אוהבים לתת חכות ולא רק דגים

הרצאות

תנו לנו קהל ואנחנו ניתן לו הרצאה מעניינת, מהיכרות עם מאפייני המדיה הדיגיטלית, דרך תרבות דיגיטלית ויצירת תוכן ועד מדיה דיגיטלית ככלי לדיאלוג בין קבוצות - אנחנו מכורים לאור המקרן ולמחיאות הכפיים.

ליווי פרוייקטים

בניית תכנית אסטרטגית, ליווי וייעוץ של המימוש שלה בכל שלבי הפרוייקט באופן שמסייע ללקוח לשפר תוצרים ועל הדרך לרכוש כלים מעשיים להמשך הפעילות.

כל הזכויות שמורות ללייקה

לייקה סיימה את פעילותה בדצמבר 2018. אנחנו, השותפים המייסדים, ממשיכים ליצור תוכן מהמם ביחד ובנפרד. מוזמנים ליצור קשר ישירות עם כל אחד ואחת מאיתנו

יפעת

yifat@laika.co.il

ליבי

libi@laika.co.il