מילון

תומר מן-אזרח - ותיק בממלכת הגמדים. בכל שנה מנבא מה יהיה החטיף הפופולרי ביותר בחבילות, וסביבו התאגדו מאמינים רבים. באורח פלא, על אף שקמו לו מתנגדים, ונביאי שקר ששואפים להחלפתו – בכל שנה נבואתו מתממשת. תומר לא אוהב מנטוס.

 

אימוץ- מצב בו גמד מכין חבילה לענק שננטש (ראה ערך).

אימוץ הוא הדרך הטובה ביותה להביע אהבה לנטושי הקבוצה.

 

ירקנים- האלו שמנסים לשכנע אותנו לדחוף במשלוחים פירות וירקות (מסיבה לא ברורה).

נטישה - ענק שלא קיבל חבילה על ידי הגמד שלו. אם כי קורה שמקבלים חבילות חודשים ארוכים אחרי פורים ולכן לעולם לא תוכל לדעת אם באמת ננטשת ומתי. 

ריידרז- האלו שמתנדבים להסיע משלוחים בין גמדים וענקים.

אסנת - דמות מיתית שהומצאה ב-2017 כדי שנוכל להפיל עליה את האשמה. אסנת לא באמת קיימת אך בכל זאת מוזכרת בכל ניסוח רשמי של משחק הגמד ענק. "משחק הגמד ענק, הלביאות של הגמד ענק ואסנת (אין אסנת) גאים להציג..."

דוגמא נוספת: "לא קיבלת חבילה? זה בגלל אסנת"

 

נטישה - ענק שלא קיבל חבילה על ידי הגמד שלו. אם כי קורה שמקבלים חבילות חודשים ארוכים אחרי פורים ולכן לעולם לא תוכל לדעת אם באמת ננטשת ומתי. 

הלביאות של הגמדענק - מקור: האריות של הצל. מכונות גם הלביאות של השטאזי. גוייסו למשימה אחרי שהעניינים כמעט יצאו משליטה. תפקידן הוא השלטת סדר, הרגעת לחצים ומענה לשאלות נפוצות. ביד אחת מחבקות, ביד השניה אוחזות בשוט.

ואלו שמותיהן: מורן קמינסקי, עגור לוי, קרין פסקל והילה פרידמן. 

כולן ככל הנראה סובלות משטיון מתקדם, אחרת לא ברור למה הן עושות את זה לעצמן כל שנה מחדש.

ריגול - חיטוט אובססיבי אחר הענק שלך, למטרת התאמת משלוח מנות לאופיו. הריגול נעשה לרוב בפייסבוק, וכולל רמות שונות של טירוף. יש שיאמרו שתהליך הריגול הוא האהוב עליהם בכל המשחק. אם כי לא מדובר בשלב קריטי 

כל הזכויות שמורות ללייקה

לייקה סיימה את פעילותה בדצמבר 2018. אנחנו, השותפים המייסדים, ממשיכים ליצור תוכן מהמם ביחד ובנפרד. מוזמנים ליצור קשר ישירות עם כל אחד ואחת מאיתנו

יפעת

yifat@laika.co.il

ליבי

libi@laika.co.il