העתיד. הו העתיד, הוא מרגש אותנו, מסקרן אותנו, מצית את דמיוננו. אצלנו בלייקה, לא נותנים לדברים כמו מגבלות טכנולוגיות או עובדות לבלבל אותנו. להיפך, הן מלבות את החשיבה היצירתית שלנו. אז הנה חלק מהמצע שלנו לעתיד טוב יותר. יש לך רעיון לעוד פרוייקטים שלייקה תוכל להיות מעורבת בהם? נשמח לדסקס במייל על אפשרות לעתיד משותף

הדלת שפותחת לך עולמות

נמאס לך לנוע? מעבדות הפיתוח של לייקה שוקדות בימים אלה על פיתוחה של ד'. מהי ד'? זוהי דלת שפותחת את הכל. את הדלת ניתן למקם על כל קיר בביתך, לבחור את היעד הרצוי, לפתוח את הדלת ופשוט לצעוד החוצה. ברצלונה? ניו-יורק? גינת הכלבים? כולן במרחק צעד אחד. 

* לייקה לא מתחייבת על חזרה בחתיכה אחת

סוכנות נסיעות לפרופיל הפייסבוק שלך

למה אנחנו טסים לחו"ל? מה יש שם שאין כאן? לייקים, תשומת-לב ושופוני. תמיד רצית את חווית ניקור העיניים בלי להוציא כסף או לבזבז זמן? עכשיו זה אפשרי. לייקה תוציא את פרופיל הפייסבוק שלך לחופשה. שירות הנסיעות שלנו ייקח את התמונות שהעלית לפייסבוק וינפיק מהן סדרת תמונות בלתי נשכחות מהיעד שבחרת.

קהילת האני

אף אחד לא אוהב להיות לבד, אנחנו פורחים בקהילות. אבל הגיהנום הוא הזולת. למי אכפת מכל השאר? אנחנו בלייקה נשמח לייסד לטפח ולנהל עבורך קהילה של שכפולים זהים לחלוטין - בעזרת הכלים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר בתחום ההנדסה הדיגיטלית. אני עצמי ואנוכי ועוד רבים וטובים כמוך. ממש כמוך.

שטן על הכתף

שירות שטן על הכתף הוא מקרן הולוגרמי זעיר שנצמד לכל בגד. לבחירתך, ניתן להטעין אותו באמצעות אפליקציה בדמויות כמו: שטן, מלאך, אמא שלך, סטיב ג'ובס, אלברט איינשטיין, בודהה, ביונסה או אליה גרינפלד. לכל מי שזקוק לכתף חמה או לרענון של מנגנון קבלת ההחלטות. המלצת הצוות: מצב הפעולה הרנדומלי של האפליקציה יוכל להחליט עבורך על הצעד הבא.

מחולל מוזיקת רקע

אנחנו רגילים לחוות את העולם דרך מסכי קולנוע, בהם תמיד יש מוזיקה שחמיאה למה שמתרחש על המרקע. במציאות, לכוון שיר ביוטיוב הורס את הקסם והספונטניות וכך אירועים מכעיסים או רומנטיים מתרחשים, ברוב המקרים, בשקט מקפיא. לא עוד. יש לך משהו חשוב להגיד? רוצה ליצור אווירה רומנטית? רוצה להלחיץ מישהו? מחולל מוזיקת הרקע שלנו ידע להתאים את הנעימה הנכונה ביותר לכל סיטואציה. המוזיקה תעצים את הדרמה ותשקף את מצב הרוח שלך בכל רגע נתון.

הקמת סוכנות פרילאנס לספורט

רבים בעולם התעסוקתי של ישראל מדווחים שאין להם זמן לעשות ספורט. יחד עם זאת ישראל מלאה באנשים שאין להם עבודה. אז למה לא לנצל את זה? סוכנות הפרילאנס שלנו תחבר בין אנשים שמוכנים ופנויים לעשות ספורט לבין כאלה שיש להם יותר מדי משאבים ומעט מדי זמן.

כל הזכויות שמורות ללייקה

לייקה סיימה את פעילותה בדצמבר 2018. אנחנו, השותפים המייסדים, ממשיכים ליצור תוכן מהמם ביחד ובנפרד. מוזמנים ליצור קשר ישירות עם כל אחד ואחת מאיתנו

יפעת

yifat@laika.co.il

ליבי

libi@laika.co.il