הגעת למקום הנכון. אנחנו יזמים יצירתיים, נועזים ומהירים שמסוגלים להטיס אותך אל היעדים שלך דרך התוכן המעניין והנוצץ ביותר בגלקסיה. אנחנו שוחים ביצירתיות, חותרים לקהילתיות, מתקלחים בתודעת שירות וטובעים בלייקים.

אליה גרינפלד

האיש בעל עשרות התפקידים, אלפי הרעיונות ומליוני ההקלקות. אתם אולי מכירים אותו מהסרטונים של התאגיד, אנחנו יודעים שהוא גם עורך את תכנית הטלוויזיה של גלילאו וכותב תוכן בלתי נשכח. אבל עמוק בפנים הוא רק רוצה להפגיש בין זרים ולגרוף לייקים. אוהב את ג'וניור, ג'וניור כלב טוב.  

במקור מאשדוד

יפעת מור

בעלת רזומה הצלחות מאיים. דוקטורנטית, מרצה, מנהלת הקהילות, מגשימת החלומות, מעוררת המשתמשים, האישה המעודכנת ביותר בגלקסיה, בעלת חיבה יתרה לפרטים ותשוקה לפרוייקטים מורכבים ומאתגרים. מגיעה מרקע חקלאי, מגדלת לא פחות מ- 60 עציצים בדירתה.

בעלת משיכה בלתי מוסברת לצבעי פסטל וגיפים

מיכאל נירגד גיא

בהשכלתו ג’אזיסט, בהווה מפיק רב-תחומי והוגה קונספטים קדחתני, מהיצירתיים ביותר בשביל החלב. יודע לכתוב ולשכתב, לקריין ולתכנן אסטרטגיה, להתרגש מנושאים עם אג'נדה חברתית, ולזכור ימי הולדת. בעל תיאבון שלא יודע שובע להפקות חוץ. 

לפעמים במסעדות אוכל סוכר בלי כלום

ליבי שוורץ

אלופת הקשרים הבינאישיים, שליטת הטרנדים, מנהיגת האינטליגנציה הרגשית וקור הרוח הנפשי ובעלת שיא בין-גלקטיי בבניית אסטרטגיית שיווק שממלאת אולמות. זריזה, יסודית, חדה, ומשרה תחושת ביטחון כה עזה שכמה מלקוחותיה מרשים לעצמם לקחת שנ"צ מדי פעם בלי רגשות אשם.

מסיימת תואר שני ובעלת חיוך בלתי נשכח

מסיימת תואר שני ובעלת חיוך בלתי נשכח

כל הזכויות שמורות ללייקה

לייקה סיימה את פעילותה בדצמבר 2018. אנחנו, השותפים המייסדים, ממשיכים ליצור תוכן מהמם ביחד ובנפרד. מוזמנים ליצור קשר ישירות עם כל אחד ואחת מאיתנו

יפעת

yifat@laika.co.il

ליבי

libi@laika.co.il